Drobečková navigace

Agroregina > Zemědělská technika > Ochrana rostlin > Postřikovače TECNOMA

Postřikovače    

Specialisté na postřikovače

Francouzská firma Tecnoma má dobré renomé a to i v České republice, kde jsou její stroje úspěšně prodávány. Na letošním Techagru firma Tecnoma sama organizovala expozici za účasti svých obchodních partnerů a vystavila čtyři modely postřikovačů. Na stánku byl přítomen i generální ředitel firmy Tecnoma Bertrand Pignolet a tak jsme měli možnost mu položit několik otázek.

 

Jaká je základní nabídka techniky firmy Tecnoma určená pro zemědělce?

Firma Tecnoma sídlí v městě Epernay nedaleko Remeše a zaměstnává v současné době asi 160 pracovníků jejichž počet se v sezóně navyšuje až na 200. Co se týče sortimentu orientujeme se jen na aplikační techniku, tedy postřikovače a rosiče. Máme tedy úzce zaměřený sortiment, ale své produkty vyrábíme na světové úrovni.
V nabídce máme postřikovače nesené s objemem nádrže 200 až 1600 litrů, s rameny o záběru až 28 metrů, dále máme sortiment postřikovačů tažených s nádržemi o objemu 2000 až 6000 litrů a též stroje samojízdné jejichž nádrže na postřikovou kapalinu zaujímají objem 3, 4 nebo 5 tisíc litrů a postřikovací ramena umíme vyrobit až do záběru 42 metrů. Jsme tedy schopni uspokojit poptávku všech zemědělců s tím, že i ramena s velkými záběry (36 metrů) dokážeme zkonstruovat v ocelové podobě, což je levnější řešení a dále snadno opravitelné při eventuelní závadě. Není bez zajímavosti, že veškeré komponenty, které souvisejí s postřikem si vyrábíme sami.

postrikovac Maxis_1.jpg                          LASER 3240

Postřikovače nesené                                        Postřikovače samojízdné 

 

tecnis35002.jpg

Postřikovače návěsné

 

Napište nám

Kontaktní formulář

Videa prodávaných strojů 
na YOUTUBE.

http://www.youtube.com/user/SOMEJH?feature=mhee.
videa-spolecnosti-some-na-youtube-111-news.jpg

TECNOMA

 

IMG_1150.jpg

Návštěvnost stránek

141432
agro_footer.png