Drobečková navigace

Agroregina > Komunální technika > Malotraktory > Malotraktory BCS

Malotraktory BCS

VIVID

Konstrukce traktoru VIVID vychází z koncepce klasického traktoru ve zmenšené podobě s řiditelnou přední nápravou. Pohonem zadní nápravy s možností připnutí přední nápravy na nezpevněném povrchu. Je osazován dvěmi druhy vodou chlazených dieselových motorů Lombardini, které splňují přísné emisní limity EURO II.

 

 

 

 

 

 

Victor

Traktor VICTOR je nejlehčí z nabídky firmy BCS. Lze ho dodat s dvěmi druhy vodou chlazených dieselových motorů Lombardiny, které splňují přísné emisní limity EURO II o výkonech 26 HP a 35 HP. Dále si zákazní může vybrat malotraktor s řiditelnou přední nápravou (označení RS) nebo s kloubovým řízení (označení...

 

 

 

 

 

Valiant

Traktor VALIANT je traktor střední třídy, který lze dodat s dvěmi druhy vodou chlazených naftových motorů Lombardiny o výkonech 35 HP a 48 HP. Dále si zákazník může vybrat malotraktor s řízením přední nápravy ( označení RS ) nebo s kloubovým řízení (označení AR), pro širší možnosti využití jej lze vybavit čelním nakladačem.

 

 

 

 

 

 

 

Vithar

Traktor VITHAR je traktor vyšší třídy, který lze dodat s čtyřmi druhy vodou chlazených naftových motorů VM Detroid o výkonech 63 HP, 64 HP, 84 HP a 92 HP. Dále si zákazní může vybrat malotraktor s řiditelnou přední nápravou (označení RS) nebo s kloubovým řízení (označení AR).

 

 

 

 

 

 

 

Volcan

Traktor VOLCAN je traktor vyšší třídy, který lze dodat s třemi druhy vodou chlazených naftových motorů VM Detroid o výkonech 64 HP, 84 HP a 92 HP. Tento traktor je již ve standardním provedení dodáván s reverzním otočným řízením. Samozřejmostí je možnost výběru z několika druhů kabin.

 

 

 

 

 

Napište nám

Kontaktní formulář

Videa prodávaných strojů 
na YOUTUBE.

http://www.youtube.com/user/SOMEJH?feature=mhee.
videa-spolecnosti-some-na-youtube-111-news.jpg

TECNOMA

 

IMG_1150.jpg

Návštěvnost stránek

139676
agro_footer.png