Drobečková navigace

Agroregina > Komunální technika > Zametací vozy

Zametací vozy 

Mathieu Azura Concept 2000 - 

MATHIEU Azura Concept 2000 - 2m3

Jde o skutečné vozidlo s přepravní rychlostí 25 a 50 km/h. Vůz je vybaven motorem CUMMINS, listovým odpružením, bezpečným brzdovým systémem a širokými pneumatikami, odpruženou sedačkou řidiče s panoramatickým výhledem nastavitelným systémem kartáčů – MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO NASTAVENÍ, sací rourou o velkém průměru 250 mm a ventilátorem se sacím výkonem 13000 m³/h. Konstrukce systému řízení umožňuje řízení 2 nebo všech 4 kol bez zadního převisu. Vůz je vybaven recyklačním systémem na vodu. Velmi široká možnost výbavy včetně motoru EURO IV, komfortní sady pro obsluhu, klimatizace, vysokotlaké sady, vnější sací hadice, třetího kartáče v různých konfiguracích, zadní kamery, vytápěných zpětných zrcátek, speciální přídavné kropící lišty, a mnoho další.

Možnost zimního využití - radlička, zametací kartáč, rozmetadlo

Prospekt

 

RAVO řada 5 - 530, 540 a 560 

Kompaktní samosběrné zametací vozy RAVO 530, 540 a 560 patří mezi provozem ověřené vozy. Vysoká variabilita v konfiguraci a výbavě zajišťuje každému uživateli splnění všech kladených nároků na zametací vůz. Je zde např. možnost volby transportní rychlosti, možnost způsobu vyklápění kontejnetru. Bohatá nabídka výbavy na přání pak dokresluje možnosti vybavenosti každého vozu ve vztahu k požadované práci. Vozy jsou standardně vybaveny motorem IVECO 4, stranovým nastavováním kartáčů po vodící liště pomocí joystiku, natáčením přední nápravy o 72 stupňů (zajistí velmi malý poloměr otáčení = velmi dobrá manévrovatelnost), nastavitelným volantem.

Výbava na přání:  klimatizace, 3-tí kartáč včetně agresivního, vysokotlak, vnější sací hadice,  systémové funkce pro ovádládání kartáčů, vyhřívaná zpětná zrcátka, zadní kamera, pro verzi 60 km/h brzový systém s ABS, pakety : pro těžký provoz, komford paket, extra tichý chod.

Zametací vůz je možné využít i pro zimní údržbu:  radlička a zametací kartáč

 

Napište nám

Kontaktní formulář

Videa prodávaných strojů SOME
na YOUTUBE.

http://www.youtube.com/user/SOMEJH?feature=mhee.
videa-spolecnosti-some-na-youtube-111-news.jpg

TECNOMA

 

IMG_1150.jpg

Návštěvnost stránek

085896
agro_footer.png